O MK komínové nerezové systémy

Firma MK komínové systémy je jedním z největších výrobců komínových systémů z nerezové oceli v Evropě, což je nejen určujícím prvkem pro kvalitu, ale i společensky prospěšná firma, která vyvíjí mnoho inovačních řešení. Vstupem do skupiny francouzské firmy Isotip-Joncoux, se firma stala součástí největší skupiny výrobců komínových systémů v Evropě a firmou, která neustále modernizuje své technologie.

Výroba V MK je vysoce kvalifikovaná s výborně proškoleným personálem. Komíny vyrábíme na více jak 350 zařízeních včetně laserové technologie, takže jsme schopni vyrábět a dodávat naše výrobky velmi rychle a na jakémkoli místě v Evropě.

Samozřejmostí je nejnovější technologie a výrobky certifikované v nejlepších zkušebních ústavech jako (MPA, TÜV Nord, LNE), které dohlížejí na na kvalitu a bezpečnost. To potvrzuje i ISO systém managementu jakosti  EN ISO 9001 a environmentálního managementu normy ISO EN 14001. Všechny tyto faktory mají za následek koherentní systémy nabízející jednostěnné a dvoustěnné komínové systémy pro atmosferické a kondenzační kotle a komíny pro různé agregáty. Zajímavou novinkou je i nový design našeho nového bezešvého systému ZEN.
Vzhledem k tomu že důvěřujeme v naší nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků, u příležitosti 20. výročí založení naší společnosti, jsme se rozhodli prodloužit záruční dobu na 20 let.

Naše komíny jsou prodávány jednotlivým zákazníků s důrazem na kvalitu a bezpečnost, stejně tak i velkým společnostem, které si cení soudržnosti a dlouhodobou záruku. Náš podíl na trhu to není jen množství prodaných výrobků, ale i vytváření nových řešení, poskytování odborných školení a budování povědomí o bezpečném používání komínů.

Firma MK je významným dodavatelem nejen na německý trh ale i do zemí jako je Kuwait, Anglie, Irsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Litva, Ukrajina, Estonsko, Rumunsko, Kazachstán, Rusko, Maďarsko, Rakousko a Švýcarsko, a celá skupina dále ve Francii a zemích Beneluxu. To potvrzuje naše kvality a vhodnosti našich výrobků na různých trzích. Zajišťujeme také servis, který spolupracuje s mnoha společnostmi, které nabízejí své služby při obrábění oceli.


Firma MK systémy